cyrkulacja

Hotel Sośnica

Hala basenowa

Prawdziwa perełka w sercu Zakopanego

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Zakopanego, z widokiem na panoramę Tatr, nieopodal słynnych Krupówek. Obiekt znajduje się jednocześnie w miejscu całkowicie odseparowanym od zgiełku głównych ulic, dlatego można się tam odciąć od rzeczywistości i w spokoju poczuć klimat górskiego kurortu.

Hotel w swojej ofercie posiada atrakcje tj.: siłownia czy też sala masażu. Dla miłośników wodnego relaksu czeka najnowocześniejszy basen jaki powstał do tej pory w Zakopanym. Pomieszczenia tego typu charakteryzują się odrębnymi wymaganiami odnośnie instalacji wentylacji. W przypadku basenu szczególną uwagę zwracamy na wilgotność. Instalację wentylacji dobieramy właśnie na te zyski, ze względu na ochronę przegród budowlanych przed zawilgoceniem.

Dane o inwestycji

Obiekt jest budynkiem jednokondygnacyjnym z podpiwniczeniem. Wykonano w nim instalację wentylacji i ogrzewania basenu hotelowego, podbasenia i części zaplecza socjalnego w oparciu o centralę wentylacyjną VBW Engineering o wydatku 5500m3/h i mocy grzewczej 50kW. Dodatkowo wykonano instalację nawiewno-wywiewną dla siłowni oraz sali masażu.

OBIEKT: Hala basenowa w Zakopanem
ZAKRES: wentylacja, ogrzewanie     
WYKONANO: Instalację wentylacji i ogrzewania basenu hotelowego, podbasenia i części zaplecza socjalnego w oparciu o centralę wentylacyjną VBW Engineering o wydatku 5500m3/h i mocy grzewczej 50kW

Cyrkulacja - 2024

realizacja: estinet.pl